Te Parisi nuk i ndahen luksit, ish-mbrojtësi i Interit paguan shifrën e çmendur për udhëtimet me avion

Açraf Hakimi nuk po kalon një moment të mirë te Parisi në fushën e lojës, por kjo nuk duket ta ndalojë ish-futbollistin e i Interit të argëtohet jashtë saj.

pjimage (9)

Sipas raportimeve nga Franca, futbollisti marokenë paguan rreth 3 mijë euro në orë për udhëtimet e tij me avion, të cilat ai i kryen disa herë në javë së bashku me bashkëshorten e tij.

Kjo mënyrë udhëtimi është zgjedhur nga Hakimi si një zgjidhje e shpejtë dhe efikase për mos të humbur kohë, qoftë edhe në distanca të vogla.

Duket se paga te Parisi ja mundëson të tilla zgjedhje luksoze 23-vjeçarit.

6756787

Arena e Lajmit


Te Parisi nuk i ndahen luksit, ish-mbrojtësi i Interit paguan shifrën e çmendur për udhëtimet me avion

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook