Lajmet e fundit në këtë kategori

Sport

Euro 2024/ Anglia “cinike”, i mjafton një gol i Bellingham për 3 pikë (VIDEO)

Anglia tregohet “cinike” dhe rrëmben fitoren e parë, përballë Serbisë 1-0, ndeshje kjo e vlefshme...

Sport

Koret raciste të tifozëve: Kosova është Serbi/ Ja reagimi i gazetarit…

Situatë e tensionuar u regjistrua para përballjes mes Anglisë dhe Serbisë të zhvilluar në stadiumin...

Sport

Mediat kroate: Në përplasjen me tifozët anglezë i përfshirë edhe djali i Vuçiç, mbrohej nga “Kobra-t”

Mediat kroate kanë hedhur dyshime se në përplasjen e dhunshme të ndodhur pasditen e së...

Sport

U shkaktua nga shqiptarët? Policia gjermane: Ata që u përleshën në Gelsenkirchen ishin serbë dhe anglezë

Tifozë anglezë dhe serbë u përplasën në skena të shëmtuara në rrugët e Gjermanisë vetëm...

Sport

Euro 2024/ Southgate përzgjedh 11 e titullarëve, Kane, Foden dhe Bellingam për të synuar fitoren e parë

Pas pak nis sfida tjetër për Grupin C, ajo mes Serbisë dhe Anglisë.Anglezët synojnë që...

Sport

VIDEO/ Nuk mjafton Eriksen, Danimarka zhgënjen ndaj Sllovenisë

Danimarka nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 ndaj Sllovenisë në MHPArena (Stuttgart), në...

Sport

VIDEO/ Tenton të djegë flamurin e Serbisë, arrestohet tifozi në Dortmund

Teksa jemi në ditën e 3-të të Europianit, incidentet nuk mungojnë. Neës 24 mëson se...

Sport

Incidentet nga tifozët shqiptarë në Dortmund, UEFA nis procedurën disiplinore ndaj Shqipërisë

UEFA ka nisur procedurë disiplinore ndaj Shqipërisë për shkak të disa incidenteve në Euro2024. “Sipas...

Sport

Përplasja në Gelsenkirchen, mediat serbe fajësojnë shqiptarët: Ata kanë mbushur qytetin dhe…

Mediat serbe akuzojnë disa shqiptarë si shkaktarë të kaosit dhe përplasjeve të krijuara mes tifozëve...

Sport

Euro 2024/ Nga drama tek suksesi, Christian Eriksen shënon gol 3 vite pas tragjedisë (VIDEO)

Danimarka kaloi në avantazh në minutën e 17-të, në sfidën e parë për grupin C...

Sport

“Kuq e zi gjithë jetën”, Marina Vjollca mori vëmendje me një nga fotografitë e fundit

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është rikthyer së fundmi në ekran. Bukuroshja ka marrë...

Sport

Angli-Serbi, përballja nis në rrugë mes tifozëve. Dyshohet se sherri nisi nga shqiptarët, 3 tifozë të përgjakur

Disa orë përpara ndeshjes mes Anglisë dhe Serbisë ka shpërthyer dhuna mes tifozerive respektive. Tre...

Sport

Angli-Serbi, përballja nis në rrugë mes tifozëve. Huliganët serbë përgjakin 3 anglezë

Disa orë përpara ndeshjes mes Anglisë dhe Serbisë ka shpërthyer dhuna mes tifozerive respektive. Tre...

Sport

Tifoze e zjarrtë e Kroacisë, premtimi i Ivana Knoll: Veshje sek*i në Euro 2024

Ivana Knoll, modelja dhe fansja e madhe e Kroacisë, mbahet mend për faktin se pati...

Sport

Kroaci-Shqipëri, si e parashikon ndeshjen legjenda e futbollit nga Kosova

Kroacia dhe Shqipëria do të takohen për herë të parë në stadiumin e Hamburgut të...

Sport

ATLETIKË/ Garoi e vetme, Gega: U futa për t’i dhënë pikë skuadrës

Ndonëse një sportiste e niveleve botërore, Luiza Gega, e respektoi kampionatin kombëtar me prezencën e...

Sport

Euro 2024/ Përfundojnë 45 minutat e para pa fitues në sfidën, Poloni-Holandë (VIDEO)

Këtë të djelë, ishte rradha e “tulipanëve” të zbrisnin në fushën e lojën, në këtë...

Sport

Kombëtarja rikthehet në fushë, Sylvinho “shtrydh” kuqezinjtë pas humbjes në Euro 2024 (VIDEO)

Pas humbjes me Italinë, Shqipëria është rikthyer në stërvitje këtë të dielë, për ndeshjen e...

Sport

Buffon “duartroket” Donarumman: Pritje vendimtare, një gol i Manajt do komplikonte gjërat

Donarumma ishte protagonist në fitoren 2-1 të Italisë ndaj Shqipërisë, teksa me devijimin e tij,...

Sport

Rikthimi pas makthit të Euro2020, Eriksen zbret sërish me Danimarkën në Kampionatin Europian: Mezi pres të luaj!

Christian Eriksen u përball me ndoshta momentin më të vështirë të karrierës së tij në...

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook