Lajmet e fundit në këtë kategori

Kronikë

“Po vritemi për një vijë uji”, kunatat sherr në emision për kanalin/ Debatet

Një konflikt kunatash zhvillohet në “Shihemi në Gjyq”. Mersinia dhe Saimja kanë ardhur për një...

Kronikë

Sezoni turistik, humb jetën në det 69-vjeçarja. Dyshimet e para

Një 69-vjeçare nga Velipoja, e cila bashkë me familjen e saj po pushonte në bregdet,...

Kronikë

Siguria në plazhe, Balla: Policia të rrisë vigjilencën, shkelësit do përballen me…

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka reaguar ndaj bllokimit që Policia i bëri një mjeti...

Kronikë

Aksidente, rrahje e dhunë, procedohen penalisht 5 shtetas/ Çfarë ndodhi në Qarkun Fier

Policia ka referuar materialet në Prokurori për 5 shtetas të përfshirë në episode të ndryshme,...

Kronikë

Shkeli sigurinë ujore në Palasë, gjobë 100 mijë lekë drejtuesit të gomones. Bllokohet mjeti lundrues

Drejtuesi i një mjeti lundrues gomone, që shkeli perimetrin e sigurisë ujore në Palasë, u...

Kronikë

Ndërron jetë turisti polak në Vlorë, 74-vjeçari dyshohet se…

Një turist nga Polonia dyshohet se ka humbur jetën ditën e sotme në fshatin Pilur...

Kronikë

E rëndë/ Makina përplas dy këmbësoret në Kamëz, ndërron jetë në spital 20-vjeçarja

Njoftimi i policisë: Kamëz/Informacion paraprak Më datë 16.06.2024, në rrugën “Nënë Tereza”, shtetasi B. K.,...

Kronikë

Pogradec/ Furgoni del nga rruga në mes të qytetit dhe përplaset, plagosen shoferi dhe pasagjeri

Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të diele në bulevardin kryesor të qytetit të...

Kronikë

“Strike 15”/ Qarkullonte me armë zjarri në makinë, arrestohet 45-vjeçari në Vlorë

Policia në Vlorë, në kuadër të operacionit “Strike 15”, ka arrestuar një 45-vjeçar, pasi u...

Kronikë

Sherr për pronën në Velipojë, procedohet 58-vjeçari. U konfliktua me dy vëllezër

Velipojë Specialistët për Hetimin e Krimit në Stacionin e Policisë Velipojë, bazuar në kallëzimet e...

Kronikë

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Kukës, merr flakë banesa

Në qytetin e Kukësit, në një banesë, ka shpërthyer bombola e gazit dhe për pasojë...

Kronikë

Çfarë e shkaktoi zjarrin e madh te tregu i rrobave të vjetra në Shkodër? Reagon policia

Policia e Shkodrës ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me zjarrin e rënë një ditë...

Kronikë

Dhërmi/ Policia kufitare ndihmon turisten britanike, mjeti i saj u dëmtua gjatë lundrimit

Policia Kufitare në Dhërmi i vjen në ndihmë një turisteje britanike, të cilës iu rrezikua...

Kronikë

Luan Baçi: Opozita denoncoi me fakte dhe prova inceneratorin e Tiranës, SPAK i vonoi veprimet dhe lejoi Ahmetajn të largohet nga vendi

Deputeti i Partisë Demokratike Luan Baçi, i ftuar në emisionin ‘Kjo javë’ në News 24,...

Kronikë

Dëmtoi fshirëset e xhamave të 30 automjeteve, procedohet penalisht 62-vjeçari

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 3, pas kallëzimeve të depozituara nga disa shtetas, për...

Kronikë

Aksident në aksin rrugor Plepa-Shkozet, makina përplas për vdekje të moshuarin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen, është regjistruar pak çaste më parë në Durrës....

Kronikë

Rrugorja bën bilancin javor, 27 mijë e 927 gjoba për shkelje, pezullohen 126 leje drejtimi, arrestohen 35 shoferë

Shërbimet e Policisë Rrugore në të gjithë vendin, vijonë monitorimet intensive të qarkullimit rrugor në...

Kronikë

Organizonin lojëra fati, policia arreston dy persona në Durrës, procedohet pronari i lokalit

DVP Durrës/Vijonë kontrollet intensive në kuadër të “Sundimit të Ligjit”, për parandalimin dhe goditjen e...

Kronikë

“Do të nisë menjëherë puna për të vlerësuar dëmet”, zv kryetari i Bashkisë së Shkodrës: Zjarri të shërbejë si “mësim” për të…

Onid Bejleri, zëvendës kryetari i Bashkisë Shkodër, ka dhënë një deklaratë për mediat në lidhje...

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook