Lajmet e fundit në këtë kategori

Showbiz & Lifestyle

Françeska ‘shpërthen’ në lot në mes të show, çfarë e preku modelen?!

Françeska Murati, ish-banorja e Big Brother VIP 3 ishte e ftuar në “S’e luan topi”,...

Showbiz & Lifestyle

Ekspertët analizojnë gjuhën e trupit të Princ William dhe Kate Middleton në daljen e fundit

Gjatë paradës së “Trooping The Color”, familja mbretërore, e udhëhequr nga Princi William mbështeti Kate...

Showbiz & Lifestyle

Incidenti i Arbana Osmanit në stadium, si reagoi Eduart Grishaj(VIDEO)

Arbana Osmani ka publikuar një video nga stadiumi në Dortmund para ndeshjes Shqipëri-Itali. SHIKO KËTU:...

Showbiz & Lifestyle

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi nisin pushimet, ja destinacioni i preferuar që çifti ka zgjedhur

Aktori Romeo Veshaj dhe e dashura e tij, Heidi Baci, kanë nisur pushimet jashtë vendit....

Showbiz & Lifestyle

“Do të jetë e madhe dhe tradicionale”, Françeska Murati zbulon planet për dasmë

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Françeska Murati ka treguar se shtatorin e këtij viti do...

Showbiz & Lifestyle

Nga Arbana Osmani te Noizy, disa nga VIP-at shqiptarë që ndoqën ‘LIVE’ ndeshjen Shqipëri-Itali

Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit. Shumë personazhe të famshëm udhëtuan drejt Gjermanisë...

Showbiz & Lifestyle

U aludua se ka ndjenja për Romeo Veshajn? Reagon Vesa Smolica dhe zbulon se si qëndron e vërteta e marrëdhënies me aktorin

Këngëtarja Vesa Smolica gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother Vip” u përfol se është...

Showbiz & Lifestyle

Heidi refuzoi programin, Massimiliano Varrese vjen në Shqipëri për të sqaruar raportin me të

Massimiliano Varrese i ftuar Top Arena në Top Channel ka folur për herë të parë...

Showbiz & Lifestyle

Maya Aliçkaj flet për divorcin: U hodh baltë mbi figurën time, televizionet më përdorën

Këngëtarja e njohur shqiptare Maya Aliçkaj ka vendosur të flasë hapur në lidhje me procesin...

Showbiz & Lifestyle

Jori Delli tregon emrin e reperit të njohur shqiptar që i ka shkruar mesazhe: Ja çfarë më tha

Jori Delli u vu përpara “zërit të së vërtetës” për t’iu përgjigjur disa pyetjeve. Ndër...

Showbiz & Lifestyle

Kush ka qenë lojtari më i fortë nga Shkodra në BBV? Ja si përgjigjet Jul Deda

Moderatorja Erjola Doçi intervistoi Jul Dedën në emisionin më të ri që startoi në Top...

Showbiz & Lifestyle

“Jam goca me me fat ne bote”, Heidi dhe Romeo ndajnë momentet e veçanta pranë njëri-tjetrit

Pas daljes nga BBV, Heidi ka rënë në sy per pasivitetin në rrjetet sociale. Si...

Showbiz & Lifestyle

FOTO/ Olsi Bylyku drejt Gjermanisë për të mbështetur kombëtaren, ja kush e shoqëron

Olsi Bylyku është një nga shumë personazhet e njohur shqiptarë që ka udhëtuar mbrëmjen e...

Showbiz & Lifestyle

A është Françeska Murati në pritje të ëmbël? Ish-missi sqaron njëherë e mirë lajmet për shtatzëni të mundshme

Shtatzënia e ish-banores së ‘Big Brother VIP 2’, Françeska Murati, ka qenë tema më e...

Showbiz & Lifestyle

Hailey Bieber tregon shqetësimin më të madh të shtatëzanisë

Shtatzënia e Hailey Bieber nuk ka qenë aq e thjeshtë për të siç ajo e...

Showbiz & Lifestyle

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë vogëlushi (FOTO)

Pritjes së ëmbël që prej muajsh “i kishte ndalur” frymën Olta Gixharit, i ka ardhur...

Showbiz & Lifestyle

Habit Bujar Kapexhiu: Femrat nuk kanë kapacitet për të shkruar humor dhe barcaleta! Është privilegj i të mençurve

Regjisori, skenaristi dhe aktori i njohur shqiptar, Bujar Kapexhiu, ka habitur me një deklaratë të...

Showbiz & Lifestyle

“Në sfida më shfaqej ajo, u bë forca ime”, ja kujt ja dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba

Dijonis Biba ishte fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”, i cili rrëmbeu zemrat...

Showbiz & Lifestyle

“Qenka i mirë legeni”, reagimi epik i babait të Jori Dellit për këngën e të dashurit të saj

Jori Delli prej disa kohësh është duke shijuar romancën e saj me reperin e njohur...

Showbiz & Lifestyle

Ndahet nga jeta babai i Endri dhe Stefi Priftit! Statusi prekës i vëllezërve: S’kemi asnjë foto me të! Pavarësisht si ka shkuar raporti ynë…

Këngëtarët e mirënjohur, Endri dhe Stefi Prifti, nëpërmjet një postimi në rrjete sociale kanë njoftuar...

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook