Lajmet e fundit në këtë kategori

Politikë

Spiropali: Paqja e drejtë në Ukrainë, kontributi më i madh premtues për paqen globale

Elisa Spiropali, ministre e Shtetit për Marrëdhënie me Parlamentin, ka publikuar një seri fotosh nga...

Politikë

Aktakuza ndaj Millosheviçit dhe qëndrimi në Kosovë, Basha: Punonim 16 orë në ditë për ndërtimin e institucioneve të reja

Deputeti Lulzim Basha, në Podcastin e rradhës, ka treguar dhe punën për ngritjen e aktakuzës...

Politikë

Basha uron festën e Kurban Bajramit: Shtroftë rrugën përpara me mbarësi, me fat e me begati!

Me rastin e Kurban Bajramit, Lulzim Basha, ishte sot për vizitë në selinë e Komunitetit...

Politikë

PD: Qeveria nënshkruan kontratë me Boston Consulting Group për të konsoliduar pushtetin e tij e jo për të luftuar korrupsionin, siç propagandon

Zëdhënësja e Antikorrupsionit në PD Genta Vangjeli, me anë të një deklarate për mediat deklaroi...

Politikë

“Bajrami që vjen më mirë të na gjejë”, Berisha uron besimtarët myslimanë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në Shqipëri për Kurban Bajram. Berisha,...

Politikë

Kryetarja e Kuvendit Nikolla urim për Festën e Kurban Bajramit: Sakrificën në emër të besimit, ta bëjmë pjesë të jetës

Kryetarja e parlamentit të Shqipërisë Lindita Nikolla ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban...

Politikë

Shehu uron Kurban Bajramin: Urimet më të mira të gjithë shqiptarëve, që kanë qenë së bashku në çdo festë

Deputeti i PD-së Tritan Shehu, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka uruar...

Politikë

Rama uron Kurban Bajramin me foton e veçantë

Kryeministri Edi Rama ka uruar shqiptarët për Kurban Bajramin. Rama ka shpërndarë një foto të...

Politikë

Meta uron Kurban Bajramin: Festë e Shenjtë që na nxit të jemi gjithmonë të gatshëm të bëjmë sakrifica për Atdheun

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët për Kurban Bajramin....

Politikë

Veliaj: Me vulë, pa vulë, 2-3 lugetër si Saliu dhe Meta djegin ende goma për të shkatërruar Shqipërinë”

“Të përveshim mëngët për fitoren tonë në 2025-n, për Edi Ramën dhe Partinë Socialiste, si...

Politikë

Veliaj në Kombinat: Mirënjohës për çdo socialist që ka kontribuar nga 100 parti, vetëm PS di të bëjë qytet dhe shtet

Dikur një zonë që votonte djathtas, tashmë Kombinati është kthyer në udhëheqës të fitores së...

Politikë

Vula e PD i kaloi Berishës, Baçi: Partia Demokratike iu takon demokratëve, ata e dhanë verdiktin në Kuvendin e 11 Dhjetorit

Deputeti i Partisë Demokratike Luan Baçi, i ftuar në emisionin Kjo javë në News 24...

Politikë

Ndeshja me Italinë, Basha uron Kombëtaren: Jemi krenarë për çdo hap të deritanishëm, më e mira është përpara

Pak orë përpara ndeshjes së Europianit, Shqipëri-Itali, Lulzim Basha ka uruar kombëtaren përmes një postimi...

Politikë

“Mos besoni përrallat me rekurs!”, Bardhi: Dera është e hapur, të gjithë demokratët e kanë vendin këtu

Partia Demokratike po mban një takim me qytetarë dhe simpatizantë në Përmet, takimi i parë...

Politikë

“Akt abuzimi e klientelizmi”, Grigels Muçollari: Godina e ish-Atsh do të kthehet në godinë dhjetëra katëshe

Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike Grigels Muccollari, në një konferencë për mediat ka denoncuar...

Politikë

“Për ata që dje isha tradhtari, sot jam heroi”, Kreshnik Çollaku “braktis” Bashën: Do vijoj të qëndroj në PD

“Për ata që dje isha tradhtari, sot jam heroi”, Kreshnik Çollaku “braktis” Bashën: Do vijoj...

Politikë

EURO 2024/ Selia e PD vishet me ngjyrat kuq e zi, ja mesazhi për kombëtaren

Pak orë para se kampionati Europian ‘Gjermani 2024’ të niste , selia e Partisë Demokratike...

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook