VIDEO/ Entuziazëm dhe humor, shikoni se si lojtarët e Tiranës ndërpresin intervistën e Shehit

Lojtarët e Tiranës duket se ende nuk kanë ndërmend të ndalen me festën e titullit së bashku me trajnerin.

bandicam 2022-05-07 21-15-45-716

Gjatë transmetimit live të emisionit “Gol Pas Goli”, futbollistët u mblodhën rreth trajnerit duke e lagur me ujë.

Më pas ata filluan duke kërcyer dhe duke i hedhur paera në formën e humorit Shehit.

Fjalia e parë hapëse e tij ishte: “Kjo është bluza e tretë që më lagin”.

 

 

Arena e Lajmit


VIDEO/ Entuziazëm dhe humor, shikoni se si lojtarët e Tiranës ndërpresin intervistën e Shehit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook