Gjendet i mbytur në ujërat e liqenit Fierzë-Koman një i moshuar, polica jep detajet

Ambulance

Një trup i pajetë është gjetur sot në vendin e quajtur Ura Dushaj, në ujërat e liqenit Fierzë-Koman, Tropojë.  Policia bën me dije se është gjetur trupi i pajetë i shtetases Z. G., 78 vjeçe, banuese në fshatin Bukove, Tropojë.

Nga kqyrja paraprake, në trupin e saj nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërsa nga hetimet paraprake dyshohet se kjo shtetase vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Gjendet i mbytur në ujërat e liqenit Fierzë-Koman një i moshuar, polica jep detajet

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook