Ngjarja në afërsi të një resorti, Policia jep detaje për plagosjen në Shkodër, FNSH rrethon zonën

Velipoje

VELIPOJË

Policia e Shkodrës jep informacione për ngjarjen e sotme të ndodhur në Velipojë, ku mbeti i plagosur një 48-vjeçar.

Sipas policisë, ngjarja ndodhi rreth orës 22:00, në Velipojë, në afërsi të një resorti, ku në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri, shtetasi Pjerin Brushtulli 48 vjeç, banues në Shkodër, i cili po transportohet për në Spitalin Rajonal Shkodër për ndihmë mjekësore.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie dhe grupe të FNSH Shkodër , është rrethuar zona dhe vijon krehja e saj me qëllim kapjen e autorit/eve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethava të ngjarjes me qëllim identifikimin e autorit/ëve.

Ngjarja në afërsi të një resorti, Policia jep detaje për plagosjen në Shkodër, FNSH rrethon zonën

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook