Tare “peshkon” te Interi, drejtori sportiv i Lacios nis kontaktet me të preferuarin e Sarrit te zikaltërit

Igli Tare ka nisur nga puna për të ndërtuar Lacion e sezonit të ardhshëm, me drejtorin sportiv të klubit që ka disa emra në listën e tij, ku në kohët e fundit ka përfunduar edhe mesfushori i Interit Matias Vesino.

VESINO

Sipas raportimeve nga “Tuttomercato.web”, trajneri i bardhekaltërve, Maurico Sarri është një admirues i madh i cilësive të lojtarit dhe do të donte ta kishte në ekip nga sezoni i radhës.

Lojtari nga Uruguai është në përfundim të kontratës me Interin dhe do t’i bashkohej Lacios me parametër zero nëse Tare arrin akordin ekonomik me agjentin e lojtarit.

30-vjeçari do të kthehej kështu në goditjen e parë të merkatos së verës për drejtorin sportiv shqiptar.

Arena e Lajmit


Loading…

Tare “peshkon” te Interi, drejtori sportiv i Lacios nis kontaktet me të preferuarin e Sarrit te zikaltërit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook