“Gënjeshtra për vëmendje”/ Kylie Jenner reagon e revoltuar pas videos virale ku përmendeshin fëmijët e saj

Kylie Jenner iu përgjigj dhëmbë-për-dhëmb një përdoruesi të TikTok.

Ylli i Kardashians reagoi pasi një i ri tha se i dërgoi ushqime në shtëpinë e saj. Përdoruesi me emrin Pablo Tamayo, i cili ka më shumë se 400,000 ndjekës në këtë aplikacion, postoi një video këtë javë duke thënë se ai i dërgoi një porosi Kylie ndërsa punonte për Instacart. Përdoruesi tha se mori një pako me speca 12 dollarësh nga dyqani ushqimor në West Hollywood dhe e çoi në shtëpinë e saj në zonën e Los Angeles, të cilën ai tha se e njohu nga fotot në Internet.

“Kjo k*rvë mund të më kishte paguar më shumë,” -tha Pablo, 20 vjeç në videon e tij. “Është nën emrin e Ashton, kështu që unë mendoj se është për asistentin e saj apo diçka tjetër.” Ai tha se ishte udhëzuar që të mos e linte dërgesën jashtë por “se duhet të telefonote dhe duhet të kalonte nga porta”.

Videoja tregoi Pablon duke ecur drejt një rezidence dhe duke pyetur një person atje: “A është kjo shtëpia e Kylie Jenner?“Sapo shkova në shtëpinë e Kylie-t”, tha ai, duke vënë në dukje se u përshëndet nga një burrë që e kaloi pranë portës.

Ndërsa Pablo tha se i thanë të linte dorëzimin nga dera e përparme, ai duhej të “shikonte në të gjithë shtëpinë” përpara se të largohej. “Unë i shoh të gjitha këto asistentë, të gjitha këto shërbëtore dhe…” -tha ai, përpara se t’i referohej vajzës 4-vjeçare të Kylie dhe djalit të saj të porsalindur. “Nuk e pashë Kylie-n, nuk e pashë Stormin, por betohem se dëgjova një të qarë foshnjeje”.

@thisisntpabloI CANNOT MAKE THIS SHIT UP i just delivered to Kylie Jenner😭😭♬ original sound – Pablo Tamayo

Mesa duket videoja ka marrë vëmendje e Kylie. Themeluesja e Kylie Cosmetics postoi një video të saj duke bërë një sanduiç me sallam dhe peperoni dhe shkoi në seksionin e komenteve për të adresuar postimin e Pablos, megjithëse nuk e përmendi atë me emër “Askush nuk kalon nga porta ime! Lumë?? S’ka lumë. Gënjeshtra për vëmendje më ndikon në mënyrën e gabuar, më falni,” tha Kylie në komentet e fshira pak më vonë. “Unë nuk e kam porositur këtë vetë.”

Dhe për përdoruesit që mund të kenë humbur të gjithë dramën, Kylie komentoi të njëjtën video të saj me një mesazh tjetër. “Nëse nuk e dini se për çfarë po flas,” tha ajo, “Thjesht vazhdoni.”

 

@kyliejenneri’m convinced you either loooooove mayo or absolutely hate it♬ original sound – Kylie Jenner

“Gënjeshtra për vëmendje”/ Kylie Jenner reagon e revoltuar pas videos virale ku përmendeshin fëmijët e saj

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook