Karriera në plan të parë/ Djali i David Beckham i jep fund lidhjes 3-vjeçare me modelen e njohur

Romeo Beckham dhe Mia Regan i kanë dhënë fund lidhjes së tyre tre vjeçare, dhe kjo për shkak të distancës.

Romeo, 19 vjeç, ka fshirë çdo gjurmë të Mia-s nga llogaria e tij në Instagram. Postimi i fundit i modeles me bazë në Londër ku dukej me ish të dashurin e saj daton dy muaj më parë, kur ata festuan tre vjetorin e tyre më 3 maj.

Burimet kanë konfirmuar që atëherë për “MailOnline” se çifti u ndanë për shkak të presionit të pashmangshëm të shkaktuar nga oraret e tyre kontradiktore të punës, me Romeon që kalonte pjesën më të madhe të kohës në Shtetet e Bashkuara ndërsa ndjek hapat e babait në futboll.

Një burim i tha MailOnline: “Në thelb, marrëdhënia në distancë në moshat e tyre të reja është e vështirë. Romeo dhe Mia janë të dy të rinj që e duan shumë njëri-tjetrin dhe familja Beckham e do Mian. Ajo po vazhdon të bashkëpunojë me Victoria Beckham përmes punës së saj, por fatkeqësisht Romeo dhe Mia nuk janë më bashkë”.

All over: Romeo Beckham and Mia Regan have ended their three year relationship after the strain of managing a long term relationship took its toll on the young couple

Romeo aktualisht është duke luajtur si mesfushor me Inter Miami II me bazë në Florida – klubi ku babai i tij David Beckham është bashkëpronar – ndërsa Mia është kryesisht me qendër në Londër.

Burimi shtoi: “Ai është fokusuar në karrierën e tij dhe jeton në Miami dhe ajo është në Britani të Madhe, duke punuar në karrierën e saj të modelimit dhe influencës. Janë miq. Dyshja ende mbështesin njëri-tjetrin në karrierën e tyre përkatëse dhe ajo së fundmi komentoi kur ai shënoi për klubin e tij.”

Ndërkohë, Romeo i ka kushtuar postimet e fundit në rrjetet sociale miqve dhe familjes, me një postim të fundit për babain e tij, ish-futbollistin e Manchester United dhe Anglisë, David Beckham, pas golit të tij kundër Orlando City B të dielën. Në këtë postim nuk mungoi edhe një koment nga Mia.

Still in touch: Mia commented on Romeo's most recent Instagram post on Monday

Në maj, Romeo dhe Mia festuan tre vjetorin e tyre së bashku me një darkë romantike. Dyshja shiheshin të lumtur së bashku teksa pozuan për një selfie.

Loved-up: Back in May, Romeo and Mia celebrated their three-year anniversary together with a romantic dinner date

Gushing: Mia also shared a video playing with Romeo's bleach blonde locks writing '3 years of annoying you,' followed by red heart emojis over the top

Mia ndau gjithashtu disa foto të dashura të çiftit për të shënuar këtë rast, duke përfshirë një ku ata shfaqën tatuazhet e tyre të zemrës në gishtat e vegjël.

Matching ink: Another snap showed the couple displaying their matching heart tattoos on their little fingers

Karriera në plan të parë/ Djali i David Beckham i jep fund lidhjes 3-vjeçare me modelen e njohur

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook