Ishte parkuar në garazh, përfshihet nga flakët makina në Librazhd

Tirane Digjet Makina

Një makinë, e cila ishte parkuar në një garazh në Librazhd, është djegur.

Ngjarja ndodhi Në lagjen “Nr 1”. Burime nga policia bënë me dije se mjeti tip “Golf “, në pronësi të shtetasit G.H., i cili ishte i parkuar në garazh ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri është aksidental si pasojë e një difekti në sistemin elektrik.

Ishte parkuar në garazh, përfshihet nga flakët makina në Librazhd

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook