E ardhmja e Renato Arapi, trajneri i Teutës pret takimin me…

Renato Arapi është i lumtur për mënyrën se si skuadra iu përgjigj në fazën e katërt, ku Teuta nuk pësoi asnjë humbje. “Jemi të kënaqur për pjesën përmbyllëse të kampionatit. Normalisht më vjen keq për ato lëvizje që ndodhën në momentin kur unë mora drejtimin e Teutës dhe ekipi filloi të reagonte.

ARAPI

Pati goxha probleme më pas, sidomos nga ana psikologjike ekipi. Kjo është një pjesë mjaft e rëndësishme, pasi kur humb besimi, kërkon shumë kohë që të rikthehet.

Me punën që kemi bërë në fazën e katërt, jam i kënaqur, pasi është një fazë e plotë pa humbje dhe kjo na bën të ndihemi mirë. Do të kem një takim me presidentin dhe do të vendosim për gjithçka”, ka thënë trajneri i Teutës për “Panorama Sport”, teksa pret të vazhdojë në krye të ekipit.

Arena e Lajmit


Loading…

E ardhmja e Renato Arapi, trajneri i Teutës pret takimin me…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook