VIDEO/ Momente emocionuese, futbollisti i Mançester Sitit poston pamje të ushtarëve duke festuar golat e Ukrainës

Ukraina mori një fitore të madhe përballë Skocisë, duke u kualifikuar për në fazën finale të “playoff”-it të Botërorit “Katar 2022”.

zincenko

Një moment emocionues ka zgjedhur që të shpërndajë dhe futbollisti i Mançester Sitit, Oleksandër Zinçenko, i cili tregon pamje të disa ushtarëve ukrainas duke festuar golat e kombëtares së tyre.

Kjo video u bë menjëherë virale në rrjet, ku mori dhe shumë pëlqime.

 

View this post on Instagram

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap)

Arena e Lajmit


Loading…

VIDEO/ Momente emocionuese, futbollisti i Mançester Sitit poston pamje të ushtarëve duke festuar golat e Ukrainës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook