VIDEO/ Pike-Shakira, dy ditë pas ndarjes shfaqen përsëri “bashkë” në Republikën Çeke

Dy ditë më parë, futbollisti Zherard Pike dhe këngëtarja Shakira konfirmuan të gjithë zërat se ishin tashmë të ndarë dhe thjesht po mendonin për më të mirën e fëmijëve të tyre. Sot, të dy janë shfaqur përsëri bashkë, në Republikën Çeke.

sdfsdfsdfsdfsd

Nuk bëhet fjalë për një ndërrim mendje, pasi situata përshkruhet nga mediat rozë si e parikuperueshme sepse këngëtarja kolumbiane ka mësuar për tradhtinë e Pike me një 22-vjeçare dhe nuk do e falë. Ata kishin vendosur të udhëtonin së bashkë drejt Republikës Çeke për të mbështetur djalin e tyre 8-vjeçar, Milan, i cili merrte pjesë në një turne me ekipin e bejsbollit në të cilin luan.

sdfsdfsdffffff

Të dy kanë udhëtuar drejt Republikës Çeke dhe kanë qëndruar atje këto ditëm, pasi nuk humbin asnjëherë ndeshjet e Milan qoftë edhe me ekipin e tij në Barcelonë, e aq më pak në këtë aktivitet ndërkombëtar.

sdfafasasda

Megjithatë, në këtë VIDEO që është regjistruar gjatë ndeshjeve, shihet qartë se të dy qëndronin të veçuar, pasi Pike ishte me një grup njerëzish në një tribunë, ndërsa Shakira në një tribunë ngjitur, teksa me një kapele në kokë festonte fitoren e skuadrës së djalit të saj si një tifoze e zjarrtë.

Arena e Lajmit


Loading…

VIDEO/ Pike-Shakira, dy ditë pas ndarjes shfaqen përsëri “bashkë” në Republikën Çeke

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook