FOTO/ Nga Ibiza në Santorini, Demi Rose trazon ujërat me format e saj bombastike

Me 20 milionë fansa në “Instagram”, Demi Rose mbetet një prej modeleve më të preferuara dhe më të ndjekura.

Seksbomba nga Birmingami, e cila njihet gjithashtu edhe si një tifoze e Realit të Madridit, vijon të dhurojë shou në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo shfaqet me një set fotosh të “nxehta” në Santorini dhe Ibiza, duke i ngritur jo pak temperaturat.

2

3

4

44

6

FOTO/ Nga Ibiza në Santorini, Demi Rose trazon ujërat me format e saj bombastike

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook