Interi dhe Milani duelojnë në merkato për të, mbrojtësi i Serisë A flet hapur: Vitin e ardhshëm dua të luaj në…

Mbrojtësi i Torinos, Gleison Bremer është kthyer prej kohësh në një objektiv të merkatos për Interin dhe Milanin që po duelojnë për të marrë shërbimet e 25-vjeçarit që ka shprehur hapur dëshirën për një aventurë të re.

BREMER 1

 

Në një prononcim për “Resenha ESPN”, Bremer u shpreh se beson se largimi i tij nga Torino do të ndodhë dhe se ai dëshiron që vitin e ardhshëm të luaj në Ligën e Kampioneve.

“Trajneri më tha vitin e shkuar që të qëndroja për të ndihmuar skuadrën dhe më pas të bëjë hapin e radhës. Mendoj se ai moment ka ardhur.

Të gjithë i dinë ambiciet e mia. Sezonin tjetër dua të luaj në Champions dhe në kombëtare, duhet të arrij një nivel me të lartë.

Ka disa oferta, po i vlerësoj ato. Nuk besoj se do të qëndroj te Torino sezonin e ardhshëm.”, u shpreh Bremer.

Arena e Lajmit


Loading…

Interi dhe Milani duelojnë në merkato për të, mbrojtësi i Serisë A flet hapur: Vitin e ardhshëm dua të luaj në…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook