Interi nuk përmbahet në merkato, zikaltërit gjejnë akordin me mbrojtësin e Serisë A

Duket se kjo do të jetë një verë e gjatë e mbushur me transferime për Interin, me zikaltërit që duket se po përgatisin një listë zyrtarizimesh ku i fundit që pritet të shënojë emrin është mbrojtësi i Fiorentinës, Nikola Milenkoviç.

milenkovic

Sipas raportimeve nga “FcInterNews.it”, Interi ka arritur në ditët e sotme akordin me agjentin e 24-vjeçarit për një kontratë 5-vjeçare ku futbollisti serb do të përfitojë 2 milion euro në sezon plus bonuset e përcaktuar në bazë të objektivave që do të arrihen.

Zikaltërve i duhet tashme të gjejnë akordin me Fiorentinën, e cila kërkon 15 milionë euro për kartonin e Milenkoviç.

Arena e Lajmit


Loading…

Interi nuk përmbahet në merkato, zikaltërit gjejnë akordin me mbrojtësin e Serisë A

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook