Partizani tenton goditjen e bujshme, kërkon të huazojë sulmuesin e Milanit (VIDEO)

Partizani është hedhur i gjithi në merkato për të përforcuar skuadrën në vigjilje të ndeshjes në Ligën e Konferencës ndaj Saburtalos, por edhe të edicionit të ri të Kategorisë Superiore.

LUAN KAPANI 1

Së fundmi “TuttoMercatoWeb” ka raportuar se Partizani është në ndjekje të sulmuesit të Milanit, Luan Kapani, teksa të kuqtë e duan në formulën e huazimit.

22-vjeçari, i cili është në pronësinë e kuqezinjve nga Milano, në 34 ndeshje të luajtura në Serinë C gjatë sezonit të fundit, të ndara mes Viterbezes dhe Grosetos si i huazuar, braziliani ka shënuar në total 4 gola.

Më parë Kapani ka mbajtur veshur edhe fanellat e Rasing Santanderit, Lacios dhe Flamengos.

SKEDA E LOJTARIT –

1

2

– Arena e Lajmit


Loading…

Partizani tenton goditjen e bujshme, kërkon të huazojë sulmuesin e Milanit (VIDEO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook