VIDEO/ Vjen dhe zyrtarizimi, Tirana prezanton goditjen e radhës të kësaj merkatoje

Besir Iseni është zyrtarisht futbollisti më i ri i Tiranës.

iseni

Lajmin e ka bërë me dije vetë klubi me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku prezanton 22-vjeçarin të veshur me fanellën bardheblu.

Ai pritet që të zërë vendin e klënë bosh nga kapiteni Erjon Hoxhallari, i cili e mbylli me Tiranën në fund të sezonit.

 

View this post on Instagram

A post shared by KF Tirana (@kftirana.al)

LEXO EDHE: FOTO/ Pritet vetëm zyrtarizimi, shqiptari nga Maqedonia e Veriut shfaqet veshur me fanellën e Tiranës

Arena e Lajmit


Loading…

VIDEO/ Vjen dhe zyrtarizimi, Tirana prezanton goditjen e radhës të kësaj merkatoje

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook