Aksidenti në Lezhë, ndërron jetë në spital këmbësori (EMRI)

Ambulanca 600x338 1

75-vjeçari Jak Gjergji, ka humbur jetën në spital pas aksidentit të ndodhur ditën e sotme kryqëzimin e Talës në Lezhë.

75-vjeçari u transportua në spital, por fatkeqësisht nuk ka mundur t’i shpëtojë plagëve të marra. Jak Gjergji u përplas nga kamioni teksa po mundohej të kalonte nga njëra anë e autostradës në anën tjetër.

Ndërkohë drejtuesi i mjetit shtetasi B. T., u shoqërua për veprime të mëtejshme hetimore procedurale.

Arena e Lajmit

Aksidenti në Lezhë, ndërron jetë në spital këmbësori (EMRI)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook