Fier, një tjetër aksident në rrugët e vendit, dy makina përplasen në Portëz, pamje nga vendngjarja

Aksidenti888

Moti i keq dhe lagështia kanë sjellë probleme në rrugët e vendit. Ndërkohë një tjetër aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Portez, ne vendin e quajtur Cesma e Mbyetit ku dy automjete tip “ Volswagen” dhe “Toyota” jane përplasur me njëra- tjetrën. Si pasoje e përplasjes nuk ka patur të lënduar por vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhet policia dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e shkaqeve te aksidentit, ndërkohë që paraprakisht dyshohet se shkak ka qenë lagështia në rrugë. Ky është aksidenti i tretë i ndodhur vetëm në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune.

Fier, një tjetër aksident në rrugët e vendit, dy makina përplasen në Portëz, pamje nga vendngjarja

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook