FOTO/ Aksident i frikshëm te “Kthesa e Murrashit”, makina humb kontrollin dhe përmbyset në rrugë

Whatsapp Image 2022 11 05 At 09.25.53

Një automjet është përfshirë në një aksident të frikshëm mëngjesin e kësaj fundjave në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Elbasan. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesat e Murrashit”.

Sipas burimeve nga vendngjarja automjeti gjatë lëvizjes ka humbur drejtimin e lëvizjes dhe më pas është përmbysur në rrugë.

Fatmirësisht nuk ka patur të lënduar. Si pasojë e këtij aksidenti është paralizuar qarkullimi për pak minuta, por më pas është rikthyer normaliteti. Shkak i aksidentit dyshohet mbizotërimi i reshjeve të dendura dhe gurët e rënë në rrugë nga lartësia.

Arena e Lajmit

FOTO/ Aksident i frikshëm te “Kthesa e Murrashit”, makina humb kontrollin dhe përmbyset në rrugë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook