Madonna shpërndan foton e rrallë me 6 fëmijët e saj

 Madonna u pa me gjashtë fëmijët e saj për të festuar në Ditën e Falenderimeve në shtëpinë e saj në New York City.

Të gjithë fëmijët ia dolën! Madonna ishte e gjitha për familjen në Ditën e Falenderimeve. Ajo u pa me të gjashtë fëmijët e saj. Fëmijët janë Lourdes, 26, Rocco, 22, David, 17, Mercy James, 16, dhe binjakët Estere dhe Stelle, 10

Fëmijët janë Lourdes, 26, Rocco, 22, David, 17, Mercy James, 16, dhe binjakët Estere dhe Stelle, 10.
Madonna kishte veshur një fustan të zi që ishte aq i ulët saqë sytjena e saj e zezë me dantella vezullonte kishte  çorape të zeza dhe çizme të zeza me majë me doreza të zeza.

Verë e kuqe në dorë: Madona kishte veshur një fustan të zi që ishte aq i ulët sa që i shkëlqeu sytjena e saj e zezë me dantella. Ajo shtoi çorape të zeza dhe çizme të zeza me majë me doreza të zeza

Ish-bashkëshortja e Sean Penn-it i mbante flokët e saj të kuqërremta me valë të vogla poshtë gjoksit, ashtu siç kishte bërë në grim me vetulla të zbardhura. Aktorja Dick Tracy kishte gjithashtu disa gjerdan dhe unaza. Vajza Lourdes ishte e bukur me një bust të zi saten që i shkëlqente barku teksa kishte dhe pantallona të gjera.

Lindja e saj e parë: Vajza Lourdes ishte e bukur me një bust të zi saten që i shkëlqente barkun ndërsa shtonte pantallona të gjera

Rocco ishte i zhveshur me një kostum gri dhe të zi me gërshërë me kravatë dhe pako me kreshtë. Mëshira kishte në një fustan të zi me çizme ushtarake dhe një gjerdan diamanti. David mbante një bluzë të fortë blu me një shami rreth kokës, syze dhe një gjerdan.

Mami e mirë: Madonna ka pozuar edhe me djalin David Banda dhe një nga vajzat e saj binjake

Hera e fundit që ajo u pa me familjen e saj ishte në gusht në ditëlindjen e saj të 64-të në Itali . Pasi u dha ndjekësve të saj në Instagram një paraqitje të shkurtër të saj dhe djalit David, i cili u duk se vidhte shfaqjen ndërsa ishte pa këmishë me një palë pantallona të ndezura me temina, Vajza Materiale u pa duke u strukur pranë fëmijëve të saj.

Në banjën e saj: Ish-bashkëshortja e Sean Penn-it mbante flokët e saj të kuqërremtë me valë të vogla poshtë gjoksit të saj, ashtu siç kishte bërë grim me vetulla të zbardhura. Aktorja Dick Tracy kishte gjithashtu disa gjerdan dhe unaza diamanti

“Tanti auguri”, ka shkruar ajo foton familjare, e cila në anglisht përkthehet si “urimet më të mira”.Madonna e adoptoi Davidin në vitin 2006, kur ai ishte vetëm 13 muajsh, me ish-bashkëshortin Guy Ritchie. Pasi e panë atë të sëmurë me pneumoni në një jetimore në Malavi, ku ajo kishte fonde për ndihmë, çifti mori topin me birësimin e tij.

Një tjetër portret familjar: Madonna ishte me të gjithë fëmijët e saj gjatë ditëlindjes së saj të 64-të në Itali në gusht të këtij viti

Duke folur për dashurinë e djalit të saj për modën në The Tonight Show me Jimmy Fallon së fundmi, ajo tha: “Ai mund të veshë çdo veshje dhe të duket i bukur siç e dini”, duke shtuar, “Është vërtet irrituese. Ai vesh rrobat e mia dhe duket më mirë në to. Ai madje mund të veshë një fustan dhe të duket butak.’ Nëna u pa duke u përballur me Davidin në maj, ndërsa ndiqte Kampionatin Botëror të Peshave të Lehta në WBA në Barclays Center në Brooklyn.

Një shok: Një nga miqtë e Davidit, i cili kishte veshur një këmishë të Gjithë Shenjtorëve, e vuri krahun rreth tij

Dyshja u mahnitën me veshjet e Adidas, me Madonna-n e veshur me tuta të zeza dhe Davidin me një fustan kuq e bardhë, një shtresë gjerdanësh dhe atlete të zeza.Gjatë viteve, mega-ylli i “Like A Virgin” ka ndarë me krenari foto të veshjeve elegante të Davidit, duke përfshirë një video të tij të veshur me një nga fustanet e saj të bardhë muajin e kaluar.

Djali 16-vjeçar i Madonna-s shfaqet me një nga fustanet ikonik të këngëtares! - Celebrity

Diku tjetër në intervistë, krijuesi i hitit Vogue tha se, ashtu si nëna e tij, edhe adoleshenti po punon për muzikën e tij. “Ai do të përfundojë të jetë një nga të ftuarit tuaj”, parashikoi ajo, duke thënë se ai ka “gjithçka” që nevojitet për të qenë një yll.Fallon pranoi, duke u përgjigjur,  Ai ka magji, ai është qesharak, ai është simpatik, ai është atletik, ai është një tip i bukur.’

Madonna zieht für ihren Sohn David Banda nach Lissabon

Përveç Davidit, Madonna adoptoi edhe vajzën Mercy James nga Malavi në vitin 2009, e ndjekur nga binjakët Stella dhe Estere në vitin 2017, kur të dy ishin katër vjeç.

Madonna's daughter, Mercy James, is all grown up and more star snaps | Page Six

Madonna ndan djalin e saj Rocco me ish-burrin Guy Ritchie dhe vajzën e saj Lourdes Leon me ish-partnerin Carlos Leon.

Djali i Madonnës: Jam biri i një të përdale - Opinion.al

Ndërsa karriera e saj e shquar ka zgjatur më shumë se pesë dekada, Madonna zbuloi gjatë shfaqjes se përfaqësuesit e saj mendonin se karriera e saj kishte mbaruar pas një ndezje aksidentale të pasme në fillim të viteve 1980. Ylli u shfaq në shfaqje për të promovuar Fundin Enough Love: 50 Number Ones në The Tonight Show, i cili u publikua më 19 gusht.

Madonna shpërndan foton e rrallë me 6 fëmijët e saj

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook