VIDEO/ Aksident i rëndë pranë Rrugës së Kombit, dy makina përplasen kokë më kokë, tre të plagosur

1c89f8d3 Cff1 409f 96c6 Bb38617ccde7

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të autostradës Tiranë-Lezhë  në hyrje të Rrugës së Kombit.

Dy makina janë përplasur kokë më kokë, ndërsa shkak i aksidentit mendohet të jetë koha e keqe dhe lagështira në rrugë.

Mësohet se si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur 3 persona, ndërsa sa i përket gjetjes së tyre shëndetësore, mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Arena e Lajmit

VIDEO/ Aksident i rëndë pranë Rrugës së Kombit, dy makina përplasen kokë më kokë, tre të plagosur

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook