ZYRTARE/ Ozil përfundon në “krahët” e Erdoganit, prezantohet me… Tarkanin (VIDEO)

Mesut Ozil është zyrtarisht një futbollist i Istanbul Bashkasheihirit.

ozil

Lajmin e ka bërë me dije vetë klubi me anë të një postimi në rrjetet sociale, duke vendosur një muzikë të këngëtarit të famshëm Tarkan në sfond, ndërkohë që etiketonte në postim lojtarin turko-gjerman.

 

Ozil kështu nis një aventurë të re në klubin që është në pronësi të shtetit turk që orientohet nga presidenti Erdogan.

ozil

Mesfushori turko-gjerman u largua nga Fenerbahçe për shkak të mosmarrëveshjeve që kishte së fundmi me drejtuesit, duke u transferuar te rivalët e tjerë të Stambollit.

Arena e Lajmit


Loading…

Loading…

ZYRTARE/ Ozil përfundon në “krahët” e Erdoganit, prezantohet me… Tarkanin (VIDEO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook