ZYRTARE/ Tjetër goditje në merkato për Barcelonën, prezantohet sulmuesi brazilian

Barcelona ka konfirmuar sulmuesin brazilian, Rafinja, si përforcimin e radhës në merkato.

rafinja

25-vjeçari prej kohësh kërkohej nga Çavi dhe për këtë arsye dhe vetë futbollisti kërkonte që të transferohej me ngulm te Barcelona.

Klubi katalanas arriti të mposhtë konkurrencën e Çelsit dhe Arsenalit duke mbushur arkat e Lidsit me 60 milionë euro.

 

View this post on Instagram

A post shared by FC Barcelona (@fcbarcelona)

Arena e Lajmit


Loading…

Loading…

ZYRTARE/ Tjetër goditje në merkato për Barcelonën, prezantohet sulmuesi brazilian

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook