Vodhi xhiron ditore dhe paketa me cigare nga dyqani në Gjermani, alarmi nxjerr zbuluar 41-vjeçarin shqiptar dhe ndihmësin e tij italian

Sdfgsdfg

Një shtetas shqiptar në bashkëpunim me një 40-vjeçar italian kanë grabitur një dyqan në zonën e Münster në Gjermani të hënën mbrëma, por arratia e tyre ka zgjatur vetëm disa orë pasi janë arrestuar nga autoritetet përkatëse në automjetin e tyre

Raportohet se grabitja ku u vodh xhiroja ditore e dyqanit dhe disa paketa me cigare ndodhi rreth orës 2:30 të të hënës mbrëma ku autorët hapën me forcë derën, ndërsa aktivizuan njëkohësisht dhe alarmin e sigurisë.

Gjatë kontrollit të mëtejshëm të policisë, paratë dhe mallrat e vjedhura janë gjetur në afërsi të vendit të krimit dhe në banesën e të dyshuarve.

Arena e Lajmit

Vodhi xhiron ditore dhe paketa me cigare nga dyqani në Gjermani, alarmi nxjerr zbuluar 41-vjeçarin shqiptar dhe ndihmësin e tij italian

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook