“Dëshiron të transferohet te ne”, Kahn flet me siguri për titullarin e Juventusit: Do të bisedojmë përsëri me bardhezinjtë

Matajs de Ligt duket se këto ditë të merkatos po i kalon vetëm duke menduar për transferimin te Bajerni, me bavarezët që po negociojnë me Juventusin për blerjen e tij.

DE LIGT

Dëshirën e përbashkët të palëve për përmbylljen me sukses të marrëveshjes e ka theksuar edhe drejtori ekzekutiv i gjermanëve, Oliver Kahn i cili tha me bindje se holandezi dëshiron të transferohet te Bajerni.

“Kemi pasur disa takime me Juventusin, De Ligt dëshiron të transferohet këtu.

Do të kemi kontakte te tjera me ta në vazhdim, të shohim sesi do të përfundojë.”, u shpreh Kahn.

Arena e Lajmit


Loading…

Loading…

“Dëshiron të transferohet te ne”, Kahn flet me siguri për titullarin e Juventusit: Do të bisedojmë përsëri me bardhezinjtë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook