VIDEO/ “Dikush t’ia mbylli gojën atij”, tifozi e konteston për merkaton, Spaletin nuk e mbajnë nervat dhe…

Napoli dhe Luçiano Spaleti kanë filluar punën për fazën përgatitore që skuadra po zhvillon përpara startit të sezonit të ri, me teknikun dhe lojtarët që zhvilluan edhe një takim me tifozët.

=0=0

Gjatë momentit kur Spaleti po mbante një fjalim lidhur me lojtarët që janë larguar njëri prej tifozëve të pranishëm filloi të kontestonte teknikun, i cili i bëri thirrje disa herë që ta mbyllte gojën.

“Rri në heshtje, dikush t’ia mbylli gojën atij.”, ishin fjalët e Spaletit, i cili më pas u mundua ta kalonte këtë situatë duke bërë thirrje për të qëndruar të bashkuar, fjalë këto që tregojnë dhe situatën mes tifozëve dhe Napolit që nuk është aspak e qetë sidomos pas largimit të kapitenit Kalidu Kulibali nga skuadra.

Arena e Lajmit


Loading…

VIDEO/ “Dikush t’ia mbylli gojën atij”, tifozi e konteston për merkaton, Spaletin nuk e mbajnë nervat dhe…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook