Shqiptari vrau 19-vjeçaren me dy plumba në kokë, flasin fqinjët: Çifti kishte vazhdimisht sherre, vetëm një javë më parë…

Geqi

Vrasja e 19-vjeçares Kristjana Brakaj, në Greqi tronditi mbarë opinionin publik. Autori, 25-vjeçari shqiptar, Qamil Taja e qëlloi të renë me të paktën dy plumba në kokë, pas sherrit të zhvilluar mes tyre. I riu pranoi krimin e rëndë duke pretenduar se ishte në efektin e drogës.

Po ashtu për autoritetet ai tha se ishte xheloz për partneren. Ndërkohë mediat greke kanë sjellë dëshmi të fqinjëve, të cilët kanë treguar se vetëm një javë më parë mes çifti ka pasur një debat të fortë.

Arena e Lajmit

 

Shqiptari vrau 19-vjeçaren me dy plumba në kokë, flasin fqinjët: Çifti kishte vazhdimisht sherre, vetëm një javë më parë…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook