E përplasi makina, humb jetën gruaja në Elbasan, arrestohet shoferi 27-vjeçar

Ambulance 123

Një e moshuar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në qytetin e Elbasanit pasi është aksidentuar nga një makinë.

Sipas burimeve të gazetarit Fatmir Popja, mësohet se shtetasin K. P., 27 vjeç,  në aksin rrugor “Elbasan-Metalurgjik”, në vendin e quajtur “Orti”, duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar këmbësoren, shtetasen R. A., 84 vjeçe, banuese në Elbasan, e cila për pasojë, ka humbur jetën.

Ndërkohë në pranga ka rënë shoferi, ndërsa materialet proceduarale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

E përplasi makina, humb jetën gruaja në Elbasan, arrestohet shoferi 27-vjeçar

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook