Goditi me grusht Berishën, shoqërohet nga policia autori, çfarë tha në Komisiariat (Video)

Goditet Bersiha

Shoqërohet nga policia personi që goditi me grusht liderin e opozitës Sali Berisha.

Gazetari Igli Çelmeta raportoi për “BalkanWeb” se menjëherë pas aktit dhe përplasjes me protestuesit e tjerë të cilët bashkë me truprojat i dolën në mbrojtje kreut të PD-së, autori, i identifikuar si Gentian Shehu nga Tepelena, banues në Tiranë është marrë nga policia.

Gazetarja Klodiana Lala raportoi se autori nuk ka dhënë shpjegime për gjestin e bërë.

Goditi me grusht Berishën, shoqërohet nga policia autori, çfarë tha në Komisiariat (Video)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook