Bindi në takimin me Lionin, transferimi i ri i Interit kërcënon rivalët: Dua titullin

Kundër Lionit ishte e para si titullar për portierin Andre Onana, i cili bëri disa pritje fantastike që shmangën kapitullin e zikaltërve.

onana

Ky ishte një sinjal i fortë nga afrikani, i cili ndoshta mund të parakalojë shpejt veteranin Handanoviç.

“Ishte një ndeshje e fortë, pas së cilës ngelin disa ndjesi të mira se si reaguam pas 2-0. Unë jam i lumtur që bëra një ndeshje të mirë dhe jam krenar që përfaqësoj Interin. Erdha këtu për titullin kampion dhe duke parë ekipin që kemi, është detyrim i yni të triumfojmë sezonin e ardhshëm”, tha Onana.

Arena e Lajmit


Bindi në takimin me Lionin, transferimi i ri i Interit kërcënon rivalët: Dua titullin

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook