Nuk ka më dyshime për të ardhmen e Renato Sançezit, portugezi do të firmosë me…

Renato Sançez do të jetë futbollisti më i ri i PSG-së. Kjo është ajo çfarë shkruajnë mediat franceze dhe italiane.

RENATO SANCEZ 1

Portugezi prej kohësh ishte në qendër të vëmendjes nga kampionët e Francës dhe Milani, me kuqezinjtë që provuan dhe një goditje në orët e fundit.

Gjithsesi ëndrra e kuqezinjve për të firmosur me Sançez është shuar përfundimisht, pas transferimit të Uajnaldumit te Roma. Kjo lëvizje ka bërë të mundur që mesfushori luzitan dhe klubi i tij, Lila, të binden nga oferta e PSG-së.

Arena e Lajmit


Nuk ka më dyshime për të ardhmen e Renato Sançezit, portugezi do të firmosë me…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook