Vodhën 120 mijë euro në banesën e ish-këshilltares në Kryeministri/ Nënë e bir kokë ulur në kafazin prej xhami, pastruesja shpërthen në lot

Rozeta Dhe Havier Dobi Ne Gjykate

Pamjet që shihni vijnë nga ambientet e gjykatës së Tiranës ku nënë e bir, Rozeta dhe Havier Dobi do t’i komunikohet masa e sigurisë.

Ata akuzohen se kanë vjedhur në disa banesa, ndërsa rasti i fundit më 15 dhjetor, në shtëpinë e ish-këshilltares së ish-zëvendëskryeministrit Arben Ahmetaj, Alda Klosi.

Në banesën e kësaj të fundit dyshohet se nënë e bir, ku gruaja punonte si pastruese, kanë vjedhur 120 mijë euro, para dhe bizhuteri. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala shihet se gruaja shpërthen në lot.

Arena e Lajmit

Vodhën 120 mijë euro në banesën e ish-këshilltares në Kryeministri/ Nënë e bir kokë ulur në kafazin prej xhami, pastruesja shpërthen në lot

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook