Gjendet një person i vdekur në Bulqizë, detajet e para

45454

Gjendet një person i vdekur në banesë në Bulqizë. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Enver Doçi.

Sipas policisë lokale ngjarja ka ndodhur në lagjen e Re të Bulqizës ende nuk dihen shkaqet e vdekjes  se personit.

Policia në vendngjarje ka  nis hetimet.

Gjendet një person i vdekur në Bulqizë, detajet e para

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook