EMRI/ Po pastronte betonieren, por u shtyp nga mekanizmi, ndërron jetë 44-vjeçari në Itali

Ambulance Itali

Një 44-vjeçar shqiptar, i identifikuar si Aleks Palushi, ka humbur jetën pasi ka ngecur në mekanizmin rrotullues të një betoniereje.

Ngjarja ka ndodhur në Itali, ndërsa mësohet se 44-vjeçari kishte në pronësi një kopani të vogël ndërtimi.

Në momentin e ngjarjes Palushi ka qenë duke pastruar një betoniere, por është bllokuar në mekanizmin rrotullues dhe ka marrë dëmtime të rënda që i kanë marrë edhe jetën.

Arena e Lajmit

EMRI/ Po pastronte betonieren, por u shtyp nga mekanizmi, ndërron jetë 44-vjeçari në Itali

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook