VIDEO/ “Ul pagën, ku*vë”, ylli i Barcelonës sulmohet nga tifozët

Mesfushori holandez, Frenki De Jong, është sulmuar nga tifozët e Barcelonës, teksa i drejtohet qendrës stërvitore paraditen e sotme. Ai është një nga ata që ka pagë të majme te Barcelona, teksa fansat blaugranas i kanë kërkuar që të ulë pagën.

de jong

“Ul pagën, ku*vë”, dëgjohet të thërrasin tifozët ndaj De Jongut, i cili ka injoruar thirrjen dhe është drejtuar për nga parkingu i qendrës stërvitore.

Pavarësisht një merkatoje mjaft premtuese, problemet ekonomike te Barcelona vijojnë të jenë evidente dhe klubi katalan nuk po arrin të regjistrojë të gjithë lojtarët me të cilët ka firmosur këtë verë.

Arena e Lajmit


VIDEO/ “Ul pagën, ku*vë”, ylli i Barcelonës sulmohet nga tifozët

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook