Lëvizjet e policisë në “syrin” e “Big Brother”, çmontohen mbi 400 kamera në të gjithë vendin

Kamera 770x394

Pas aksioneve të vazhdueshme të zhvilluara nga uniformat në qytete të ndryshme janë çmontuar kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale, për të kontrolluar lëvizjet e policisë.

Gazetari Igli Çelmeta tha për “BalkanWeb” se në total nga operacioni “Fijet” zhvilluar në qytete të ndryshme në vend, janë çmontuar mbi 400 kamera.

Gjithashtu theksoi se në zonat ku janë çmontuar kamerat, janë raportuar më parë edhe ngjarje kriminale.

 

 

 

Arena e Lajmit

Lëvizjet e policisë në “syrin” e “Big Brother”, çmontohen mbi 400 kamera në të gjithë vendin

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook