Tentuan t’i iknin policisë italiane, pranga dy kushërinjve shqiptarë, njërit iu gjet hashash dhe kokainë (EMRAT)

114785236

Një 22-vjeçar shqiptar i arrestuar më 12 janar të vitit të kaluar për posedim të paligjshëm të lëndëve narkotike me qëllim tregtimin e drogës dhe i nënshtruar detyrimit për firmosje, ka tentuar t’i arratiset punonjësve të policisë.

Bëhet fjalë për shtetasin Xhasik Gjoni, i cili u arrestua më 12 janar të vitit të kaluar. 22-vjeçari ndodhej në makinë nën shoqërinë e kushëririt të tij Osman Gjoni, 20 vjeç.

Arratisja dështoi pasi policia arrestoi dy djemtë, ndërsa 20-vjeçari u kap me hashash. Gjatë kontrollit në banesën e Gjonit, u gjetën dhe rreth 680 gramë dhe 13 gramë kokainë.

Arena e Lajmit

Tentuan t’i iknin policisë italiane, pranga dy kushërinjve shqiptarë, njërit iu gjet hashash dhe kokainë (EMRAT)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook