Ka fituar vendin në formacionin e Milanit, kuqezinjtë gati të shpërblejnë talentin francez me…

Milani dhe mbrojtësi Pier Kalulu janë shumë pranë arritjes së akordit për rinovimin e kontratës së tij me kuqezinjtë.

KALULU 1

Paraqitjet fantastike të francezit, i cili luajti dhe si titullar përkrah Tomorit në ndeshjen e parë të kampionatit kundër Udinezes kanë bindur drejtuesit e klubit ti ofrojnë një kontratë të re 5-vjeçare me një pagë të përmirësuar.

22-vjeçari duket se do të vazhdojë kështu aventurën te Milani, ku pritet të jetë një garanci për mbrojtjen dhe në vitet e ardhshme.

Arena e Lajmit


Ka fituar vendin në formacionin e Milanit, kuqezinjtë gati të shpërblejnë talentin francez me…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook