“Skifterat” kundër “çunave të Londrës”/ U kapën duke grabitur shtëpinë e barit në Angli, del videoja e dy shqiptarëve, Mandi Çela: Më vrisni po të doni, por…

Shijak Shtepia E Barit

Një grup të rinjsh nga Elbasani kishin hyrë për të vjedhur në një shtëpi bari në Angli, por janë kapur nga persona të tjerë shqiptarë, të cilët kishin në ruajtje shtëpinë. Pasi i kanë kapur, ata janë dhunuar, filmuar dhe më pas videot i kanë publikuar në Tik Tok.

Në video shihet merrja në pyetje e një personi të quajtur Igli, i cili tregon me detaje se kush e kishte orientuar për të grabitur.

Igli Fejzo shihet që është me sy të nxirë, ndërsa thotë se në atë shtëpi e kishte orientuar Mandi Çela.

Ky i fundit, shfaqet në video duke pranuar se është fajtor, ndërsa thotë “Më vrisni ja ku më keni”. Nga dhuna e ushtruar, Mandi Çelës, i kanë thyer edhe dhëmbët.

BISEDA:

Prezantohu, si e ke emrin?

Igli

Igli kush?

Igli Fejzo

Ça ke bërë ti?

Igli Fejzo: Kam ardhur për grabitje

Ku, ça do grabisje?

Igli Fejzo: Ke shtëpiat e juaja

Si është puna?

Igli Fejzo: Jam borxh o vlla

Kush ta tregoi ty që kemi shtëpi bari?

Igli Fejzo: Mandi Çela

Nga është ky?

Igli Fejzo: Nga Elbasani

Mban syze ky më duket?

Igli Fejzo: Po, po

Ok, daku thank

BISEDA E DYTE

O Mandi, pse ja thyeve shtëpinë çunave

Mandi Çela: Jam fajtor, pranoj cdo gjë.

Qysh është puna, si e bërë?

Mandi Çela: Ore jam fajtor

Kujt ja dhe punën?

Mandi Çela: Po më vrisni, a fole me Endrin ti?

Kujt ja dhe punën?

Mandi Çela: Nuk kam dhënë gjë

O ça b*th q*m, a tha qepare që jam kam dhënë

Mandi Çela: Fola një llaf në tavolinë, ja kam shpjeguar

Qysh i gjetën adresën e tij?

Mandi Çela: Nuk i kam dhënë as adresë asgjë, i kam thënë vetëm Dajmond Slau

Po numrin e adresën?

Mandi Çela: As numër asgjë

Qysh i gjetën ata?

Mandi Çela: Kanë dalë i kanë ruajtur

Nga e dinin që ishin pemët varur?

Mandi Çela: O vlla nuk i kam thënë, doni të më vrisni më vrisni ja ku më keni

Hape cik gojën? Të kanë thyer dhembet, gjynof./PANORAMA

 

“Skifterat” kundër “çunave të Londrës”/ U kapën duke grabitur shtëpinë e barit në Angli, del videoja e dy shqiptarëve, Mandi Çela: Më vrisni po të doni, por…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook