ZYRTARE/ Partizani prezanton sulmuesin ganez, kontratë 3-vjeçare me ish-in e Skënderbeut

Partizani ka afruar sulmuesin që e mbylli me Skënderbeun, Alfred Mensah.

mensah

23-vjeçari nga Gana ka firmosur një kontratë 3-vjeçare me “Demat” e vlefshme deri në 2025.

Mensah është i familjarizuar me Superioren, pasi është aktivizuar për dy vite me Skënderbeun, ndërsa tani është gati për një aventurë të re me Partizanin.

NJOFTIMI I KLUBIT:

𝐙𝐘𝐑𝐓𝐀𝐑𝐄 🤝
𝐀𝐋𝐅𝐑𝐄𝐃 𝐌𝐄𝐍𝐒𝐀𝐇 𝐈 𝐊𝐔𝐐 𝐃𝐄𝐑𝐈 𝐍𝐄̈ 𝟐𝟎𝟐𝟓

✍️FK Partizani me kënaqësi zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me lojtarin Alfred Mensah. 23-vjeçari ka nënshkruar me klubin kontratën të vlefshme deri në vitin 2025. Sulmuesi nga Gana do të jetë pjesë e të kuqve, pas dy sezoneve me Skënderbeun.

Arena e Lajmit


ZYRTARE/ Partizani prezanton sulmuesin ganez, kontratë 3-vjeçare me ish-in e Skënderbeut

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook