VIDEO/ Shënoi dy golat e parë në La Liga pas grabitjes së frikshme, arbitri “tallet” me Levandovskin: Kujdes orën

Levandovski duket se e ka lënë pas krahëve momentin e frikshëm të disa ditëve më parë kur polaku u grabit në rrugët e Barcelonës nga disa persona të armatosur, me polakun që mbrëmjen e djeshme ka shënuar dy golat e parë me fanellën e katalanasve.

0900

Në përfundim të sfidës teksa 34-vjeçari është përshëndetur me kryesorin e garës Munuera Montero, arbitri nuk e ka kursyer një batutë në drejtim të Levandovskit lidhur me episodin e grabitjes.

“Të uroj më të mirën dhe kujdes orën.”, ishte batuta e Monteros e cila u bë virale në rrjet brenda pak minutash.

LEXO EDHE:

E PABESUESHME! Hajdutët grabisin Levandovskin në dyert e klubit të Barcelonës!

Arena e Lajmit


VIDEO/ Shënoi dy golat e parë në La Liga pas grabitjes së frikshme, arbitri “tallet” me Levandovskin: Kujdes orën

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook