I del lopa para, aksidentohet rëndë drejtuesi i motorit në aksin Lezhë-Balldre, niset drejt spitalit të Traumës

Lezhe

Një aksident ka ndodhur rreth orës 10:00  në aksin rrugor Lezhë-Balldre ku një person ka mbetur i plagosur rëndë dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Gazetari Elidon Ndreka bën me dije për BalkanWeb se aksidenti ka ndodhur për shkak se një lopë ka dalë në rrugë dhe në tentativë për ta shmangur, drejtuesi i motorit ka humbur kontrollin e mjetit duke u rrëzuar dhe për pasojë ka marrë plagë të rënda.

Mungesa e mbrojtësve të rrugës bën që rrugët që përshkojnë Lezhën të vijojnë të mbajnë emërtimin si rruga e “vdekjes”!

I del lopa para, aksidentohet rëndë drejtuesi i motorit në aksin Lezhë-Balldre, niset drejt spitalit të Traumës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook