Mori përpara makinat dhe shkaktoi 9 të plagosur, arrestohet shoferi i autobuzit. Dalin pamje të reja nga aksidenti në Tiranë

Aksidenti Ne Tirane Video E Re

News24 ka siguruar pamje të reja në lidhje me aksidentin e frikshëm të ndodhur paraditen e sotme në zonën e “Shallvareve” ku u përfshinë 9 makina dhe 9 persona përfunduan në spital për të marrë ndihmë shëndetësore.

Në pamjet e filmuara nga kamera e një prej automjeteve që i ka shpëtuar për pak përfshirjes në aksident, duket qartë se ka qenë autobusi i linjës së “Unazës”, ai që ka goditur automjetet e tjera. Balkanweb mëson se shoferi i autobuzit në mbrëmje është arrestuar.

Arena e Lajmit

Mori përpara makinat dhe shkaktoi 9 të plagosur, arrestohet shoferi i autobuzit. Dalin pamje të reja nga aksidenti në Tiranë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook