U përfol për një rikthim të bujshëm në Serinë A, Naingolan thyen heshtjen: Do më pëlqente të transferohesha te…

Ish-mesfushori i Interit dhe Romës, Raxha Naingolan është përfolur në orët e fundit lidhur me një rikthim të bujshëm në Serinë A pikërisht te kryeqytetasit ku do të zinte vendin e të dëmtuarit Vijnaldum.

NAINGOLAN

Lidhur me këto zëra ka folur edhe vetë belgu i cili ka theksuar dashurinë që ndjen ende për Romën dhe tifozët e saj, por ka thënë se për momentin nuk ka asgjë konkrete për këtë tratativë.

“Roma dhe tifozët e saj më duan aq sa i dua dhe unë. Kam bërë një gabim që u largova për të cilin pendohem edhe sot e kësaj ditë.

E di që tifozëve do ti pëlqente një rikthim i imi ashtu si dhe mua, por për momentin nuk ka asgjë konkrete dhe janë thjesht thashetheme merkatoje.”, u shpreh Naingolan.

Arena e Lajmit


U përfol për një rikthim të bujshëm në Serinë A, Naingolan thyen heshtjen: Do më pëlqente të transferohesha te…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook