Një tjetër qytet në Shqipëri lëkundet nga tërmeti, ja ku ishte epiqendra

Download

Një tjetër tërmet është regjistruar sot në vendin tonë.

Pas tërmetit me magnitudë 4.2 në Shez të Peqinit, këtë herë lëkundjet janë ndjerë në Vlorë me magnitudë 3.4.

Mësohet se epiqendra ishte 11 km në jug të Vlorës, konkretisht në Orikum.

Një tjetër qytet në Shqipëri lëkundet nga tërmeti, ja ku ishte epiqendra

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook