ZYRTARE/ Juventusi blindon sulmin, bardhezinjtë konfirmojnë transferimin e ish-it të Napolit

Juventusi duket se është kompletuar këtë merkato, duke konfirmuar dhe transferimin e Arkaduizh Milik dhe tani pret vetëm argjentinasin, Paredes.

milik

Bardhezinjtë kanë zyrtarizuar polakun, një ditë pas kryerjes së vizitave mjekësore.

Milik ishte një zgjedhje e dytë për Juventusin, pasi i preferuari i drejtuesve në fillim ishte Depaji, por problemet që u hasën me holandezin, bën që i zgjedhuri i “Zonjës” të ishte Milik, i cili do të jetë zëvendësuesi i Vlahoviç.

Arena e Lajmit


ZYRTARE/ Juventusi blindon sulmin, bardhezinjtë konfirmojnë transferimin e ish-it të Napolit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook